Aktualności


Nasz profil na portalu facebook

28 stycznia 2015

Nie zawsze można być w podróży, ale podróżami można żyć cały czas! Zapraszamy na festiwal NA SZAGE. My wspieramy i się wybieramy.

Archiwum:

14 stycznia 2015

Nowy Rok to nowe propozycje! Polecamy świeżą pozycję o Gambii. Kto ma ochotę na spotkanie z tym uśmiechniętym krajem?


18 grudnia 2014

Pamiętamy o najmłodszych podróżnikach! Świeża dostawa "Mapowników", to świeża promocja.
Od dziś "Mapownik" wyd. Dwie Siostry -10%


16 grudnia 2014

Po krótkiej nieobecności "Atlas wysp odległych" powraca na półki Globeo.pl!
Polecamy na święta. (Link)12 grudnia 2014

Kolejne ciekawe wydarzenie w Poznaniu. Zapraszamy na Witnercamp City! Nie przegapcie, to już ten weekend.
(Link)


5 grudnia 2014

Szukasz świątecznych inspiracji? Zapraszamy na Globeo.pl do działu pomysły na prezenty.


26 listopada 2014

Podróżuj dookoła świata z wydawnictwem Pascal! Pamiętacie serię "Dookoła Świata"? Teraz czas na godnego następcę "Pascal 360°".
Dostępne już teraz na globeo.pl14 listopada 2014

132 smaki Europy. Podróżuj, jedz i zdrapuj! Nowa mapa zdrapka nie tylko dla smakoszy. Szukasz pomysłu na prezent? to strzał w dziesiątkę! (link)


13 listopada 2014

Na Globeo.pl wielka okazja! Wszystkie mapy wydawnictwa Reise w doskonałej cenie 34,90. Promocja trwa do 24 listopada.
Kolumbia? Japonia? A może Kaukaz?


24 października 2014

Dla spragnionych prawdziwego ducha gór. Reprint dwóch pierwszych tomów "Tatry Wysokie. Przewodnik taternicki” Witolda H. Paryskiego z 1951 r. (link)


8 sierpnia 2014

Dla tych, których interesuje każdy szczegół - zestaw map Tatr w skali 1:15 000 (link)


16 marca 2014

Od dzisiaj jesteśmy partnerami Klubu Szalonego Podróżnika. Zapraszamy do zapoznania się z ich programem. Więcej informacji na ich profilu na facebooku. (LINK)


27 lutego 2014

Na koniec lutego coś specjalnego :) Czy mówią wam coś nazwy: Góry Przeklęte, Szkodra, Durrës, Korab lub Drin? Jeśli nie, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą map i przewodników po Albanii! Ten niezwykle piękny i tajemniczy kraj zafascynuje każdego, kto choć raz go odwiedzi. Może warto pomyśleć nad nim jako miejsca na niezapomniane (i jednak nadal trochę dzikie) wakacje? (LINK)

4 lutego 2014

Dzisiaj mamy dla Was coś specjalnego : mapy - zdrapki świata do powieszenia na ścianie! Wiele osób o nie pytało, dlatego meldujemy, że są już dostępne w naszym sklepie (i to w dwóch wersjach). Czy jest lepszy sposób żeby pochwalić się przed znajomymi, ile świata się już widziało? ;)
(LINK)

16 stycznia 2014

Globeo.pl wspiera przygotowania Nysa Team w podróży dookoła Azji. Przekazujemy również kilka map dla szkoły w Górskim Karabachu. Więcej o projekcie przeczytacie na nysateam.pl
10 grudnia 2013

Kolejny pomysł na prezent, tym razem dla małych podróżników: Mapy z obrazkami i kurs mazania po mapach! Jedna książka pokaże cały świat, a druga przetestuje wiedzę dziecka w formie zabawy. Idealne pod choinkę!

5 grudnia 2013

Nie macie jeszcze pomysłu na prezent? My mamy ;) Co powiecie na ścienną mapę świata? Zapalonemu podróżnikowi pozwoli wrócić myślami do odbytych wypraw, a tym dopiero planującym podróż rozbudzi wyobraźnię. W ofercie mamy mapy dla dzieci, dekoracyjne, antyczne...od wyboru do koloru!

19 listopada 2013

Właśnie dotarły do nas jedyne w języku polskim przewodniki na kraje takie jak Macedonia, Kazachstan, Kirgistan, Tadżykistan czy Uzbekistan. Warto rzucić na nie okiem, bo nie są to zwykłe przewodniki. Cena też nie zwala z nóg, także może już czas na kolejną przygodę?


7 listopada 2013

Co prawda Wszystkich Świętych już za nami, ale dla tych, których urzekła aura cmentarnej zadumy i chcieliby odkryć tajemnice kolejnych nekropolii mamy specjalne propozycje: spacerownik po warszawskich cmentarzach oraz spacerownik po żydowskim cmentarzu w Łodzi. (LINK) Oba przewodniki są bogato ilustrowane, opisują historię cmentarzy i w ciekawy sposób przybliżają sylwetki pochowanych na nich ludzi. Serdecznie polecamy!


22 października 2013

Zauważyliśmy, że wielu z Was wybiera Azję jako cel październikowych wypadów. Dlatego w tym tygodniu proponujemy Wam przewodnik z mapą wyd. Dumont po Bali. (LINK) Ta mała indonezyjska wyspa znana jest przede wszystkim z rajskich plaż, malowniczych gór oraz charakterystycznego folkloru - stamtąd pochodzi m.in. oryginalny teatr cieni Wayang. Brzmi urzekająco, prawda?