Naszywki strażackie

Wszyscy strażacy mają na swoich mundurach odpowiednie oznaczenia. Zwykle są to emblematy strażackie, ordery, odznaki i imienniki. Na stronie extremewear.pl znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości naszywek strażackich, na których możesz umieścić m.in. swoje imię i nazwisko oraz nazwę miejscowości, w której pełnisz służbę.

Naszywki strażackie są bardzo ważnym uzupełnieniem munduru. W sklepie extremewear.pl znajdziesz trzy rodzaje tych produktów: naszywki z symbolem OSP, imienniki oraz paski miejscowości. Na pierwszych z nich możesz dodatkowo umieścić wybrany tekst. Naszywki strażackie z Extreme Wear są wykonywane metodą haftu komputerowego, dzięki czemu charakteryzują się niezwykłą trwałością i wyjątkową estetyką. Dzięki nim podkreślisz swoje zaangażowanie i oddanie służbie.

Imienniki

Imienniki to naszywki, które zawierają imię i nazwisko osoby pełniącej służbę w straży pożarnej. Są one umieszczane na mundurach i pełnią funkcję informacyjną. Dzięki nim strażak nie jest osobą anonimową. Imienniki są bardzo przydatne podczas szkoleń i kursów. Pomagają zespołowi w poznaniu się nawzajem i zapamiętaniu współpracowników. Ponadto pełnią istotną funkcję podczas akcji strażackich. Jeśli dany funkcjonariusz zaginie, odnalezienie kurtki z imieniem może być poszlaką i wskazać kierunek poszukiwań.

Strażackie imienniki dostępne na stronie extremewear.pl są podszyte mocnymi rzepami, dzięki czemu można je z łatwością przypiąć w wybranym przez siebie miejscu. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, które mimo upływu czasu nie ścierają się i cały czas doskonale się prezentują. Na naszywce z imieniem i nazwiskiem można dodatkowo umieścić informację o grupie krwi oraz obejmowanym stanowisku. Ponadto istnieje możliwość zamówienia haftu w różnych kolorach – białym, złotym i srebrnym.

KUP TERAZ

OSP

Naszywki z symbolem Ochotniczej Straży Pożarnej zdobią mundury niemal wszystkich strażaków. Na stronie extremewear.pl dostępne są trzy rodzaje naszywek OSP. Pierwsze z nich przedstawiają logo oraz napis „Ochotnicza Straż Pożarna”. Zawierają one również miejsce na wybrany tekst. Można na nich umieścić swoje imię i nazwisko, nazwę miejscowości lub informację o stanowisku. Drugi typ naszywek OSP posiada również logo straży oraz dwa wolne miejsca na treść. Tekst można umieścić nad symbolem i pod nim. Natomiast trzeci rodzaj przedstawia wyłącznie herb straży i napis OSP. Nie ma możliwości umieszczenia na nim własnego tekstu.

Wszystkie naszywki OSP dostępne w sklepie Extreme Wear są podszyte rzepami i wykonane metodą haftu. Ich wymiary wynoszą 100x75 mm, zgodnie z regulaminem Straży Pożarnej. Naszywki są produkowane z czarnego materiału cechującego się wysoką jakością. Znajdujące się na nich napisy mają szary odcień, dzięki czemu są dobrze widoczne.

KUP TERAZ
extremewear.pl

Paski miejscowości

Paski miejscowości dla straży pożarnej informują, do jakiej jednostki należy dany funkcjonariusz. Cechują się niewielkimi wymiarami, gdyż zawierają tylko krótki komunikat. Paski miejscowości dostępne na stronie extremewear.pl są wykonane z czarnego, trwałego materiału i posiadają haftowane napisy. Kolor tekstu można dopasować do własnych preferencji. Najpopularniejsze są hafty utrzymane w złotym odcieniu.

Zobacz ofertę